Dell Precision 5520 15" 4K Touch i7-7820HQ 32GB RAM 1TB SSD Nvidia M1200 Оригінал!
Екран: 15.6" IPS, Touchscreen (3840 x 2160 Ultra HD 4K).
Процессор: 2.9 GHz Intel® Core™ i7-7820HQ, 8M Cache, up to 3.9 GHz
RAM: 32GB
Накопичував: 1 TB SSD
Відео: Nvidia Quadro M1200 + Intel® UHD Graphics 630
Оригінал - привезений з США. Топова версія.
Візуально ноутбук у хорошому стані.
Працює все відмінно - на 100%.
Операційна система - ліцензійний Windows 11 Pro.
У комплекті: ноутбук, оригінальний зарядний пристрій 130W.
Більше фото за запитом.
Всі подробиці за телефоном 097-579-59-66 (Viber / Telegram).
Всі лоти можна подивитись в нашому офісі у центрі м. Рівне.
Вул. Словацького 4/6, бізнес-центр "Словацький", офіс 437.
Працюємо з понеділка по суботу з 10:00 до 18:00
Наш сайт: usmobile.com.ua.
Наш instagram: us_mobile_ua
Відправка товару в день оформлення замовлення*
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Да |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 2900 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Модель процессора | i7-7820HQ |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 32768 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Тип матрицы | IPS LED |
| Сенсорный экран | Да |
| Мультитач экран | Да |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA Quadro M1200 |
| Два видеоадаптера | Да |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 1024 GB |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 1024 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Количество интерфейсов USB 3.0 | 2 |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 1 |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Наличие колонок | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Устройства позиционирования | Touchpad |
- Цена: 18 999 ₴












