Ноутбук Apple Macbook Pro 13 2019 A1989 Touchbar i7 2.8 GHz 16GB RAM 512Gb SSD Оригінал!
4 порти Thunderbolt 3.
Оригінал - привезений з США.
Макбук у хорошому стані.
Справність акумулятора - 88%.
Працює все відмінно - на 100%.
Операційна система - macOS Sequoia 15.2.
В комплекті: макбук, оригінальний зарядний пристрій 61W.
Більше фото за запитом.
Можемо зробити гравіювання клавіатури.
Всі подробиці за телефоном 097-579-59-66 (Viber / Telegram).
Всі лоти можна подивитись в нашому офісі у центрі м. Рівне.
Вул. Словацького 4/6, бізнес-центр "Словацький", офіс 437.
Працюємо з понеділка по суботу з 10:00 до 18:00
Наш сайт: usmobile.com.ua.
Наш instagram: us_mobile_ua
Відправка товару в день оформлення замовлення*
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Apple |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Да |
| Предустановленная ОС | MacOS X |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Частота процессора | 2.8 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Модель процессора | Intel Core i7 |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16384 MB |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 13.3 дюйм |
| Разрешение экрана | 2560×1600 |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Дискретный |
| Производитель графического чипсета | Intel |
| Графический чипсет | Intel Iris Plus Graphics |
| Два видеоадаптера | Нет |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 512 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 4 |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Наличие колонок | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Устройства позиционирования | Touchpad |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.37 кг |
| Длина | 30.41 мм |
| Ширина | 21.24 мм |
| Толщина | 1.49 мм |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
Информация для заказа
- Цена: 18 999 ₴












