Ноутбук Apple Macbook Pro 15 2019 A1990 Touchbar i9 2.4 GHz 32GB RAM 2TB SSD Radeon Pro Vega 20 Оригінал!
- Нет в наличии
- Код: 7742
28 999 ₴
Ноутбук Apple Macbook Pro 15 2019 A1990 Touchbar i9 2.4 GHz 32GB RAM 2TB SSD Radeon Pro Vega 20 Оригінал!
Максимально топова версія:
2.4GHz 8-core Intel Core i9, Turbo Boost up to 5.0GHz, with 16MB shared L3 cache
Radeon Pro Vega 20 with 4GB of HBM2 memory
32GB of memory
2 TB SSD
Оригінал - привезений з США.
Макбук у хорошому стані. Кількість циклів зарядки - 58 (89% акумулятор).
Працює все відмінно - на 100%.
Операційна система - macOS Sequoia 15.3
В комплекті: макбук, оригінальний зарядний пристрій 87W.
Більше фото за запитом.
Можемо зробити гравіювання клавіатури.
Всі подробиці за телефоном 097-579-59-66 (Viber / Telegram).
Всі лоти можна подивитись в нашому офісі у центрі м. Рівне.
Вул. Словацького 4/6, бізнес-центр "Словацький", офіс 437.
Працюємо з понеділка по суботу з 10:00 до 18:00
Наш сайт: usmobile.com.ua.
Наш instagram: us_mobile_ua
Наш телефограм: t.me/usmobile_ua
Відправка товару в день оформлення замовлення*
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Apple |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Да |
| Предустановленная ОС | MacOS X |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i9 |
| Частота процессора | 2.4 МГц |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | Intel Core i9 |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 32768 MB |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.4 дюйм |
| Разрешение экрана | 2880×1800 |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | AMD/ATI |
| Два видеоадаптера | Да |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 2048 GB |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 2048 GB |
| Подключение и связь | |
| Сетевые адаптеры | Bluetooth, Wi-Fi |
| Количество интерфейсов USB 3.1 Type-C | 4 |
| Мультимедиа | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Наличие колонок | Да |
| Веб-камера | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Устройства позиционирования | Touchpad |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.83 кг |
| Длина | 34.93 мм |
| Ширина | 24.07 мм |
| Толщина | 1.55 мм |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
- Цена: 28 999 ₴












