Ноутбук Lenovo ThinkPad P15 Gen 1 4K OLED i7-10850H 32GB RAM 512GB SSD Nvidia RTX 3000 Оригінал!
- Немає в наявності
- Код: 7882
27 999 ₴
Ноутбук Lenovo ThinkPad P15 Gen 1 4K OLED i7-10850H 32GB RAM 512GB SSD Nvidia RTX 3000 Оригінал!
Екран: діагоналлю 15.6 дюймів, 4K, OLED, Touchscreen
Процесор: Intel® Core™ i7-10850H 12M Cache, up to 5.10 GHz
RAM: 32GB
Накопичувач: 512GB SSD
Відео: NVidia Quadro RTX 3000 + Intel UHD Graphics.
Оригінал - привезений з США.
Візуально ноутбук у чудовому стані.
Фото в описі лоту зроблені конкретно з даного ноутбуку.
Працює все відмінно - на 100%.
Операційна система - ліцензійний Windows 11 Pro.
У комплекті: ноутбук, оригінальний зарядний пристрій 170W.
Більше фото за запитом.
Всі подробиці за телефоном 097-579-59-66 (Viber / Telegram).
Всі лоти можна подивитись в нашому офісі у центрі м. Рівне.
Вул. Словацького 4/6, бізнес-центр "Словацький", офіс 437.
Працюємо з понеділка по суботу з 10:00 до 18:00
Наш сайт: usmobile.com.ua.
Наш instagram: us_mobile_ua
Відправка товару в день оформлення замовлення*
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Ні |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Частота процесора | 2700 МГц |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel® Core™ i7-10850H |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Тип матриці | OLED |
| Сенсорний екран | Так |
| Мультитач екран | Так |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований і дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA Quadro RTX 3000 |
| Два відеоадаптера | Так |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Два жорстких диска | Так |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 3 |
| Підключення до док-станції | Так |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Пристрої позиціонування | Touchpad |
| Користувальницькі характеристики | |
| Два відеоадаптери | Так |
| Два жорсткі диски | Так |
- Ціна: 27 999 ₴












