Ноутбук HP Zbook Studio G5 15" 4K i9-8950H 32GB RAM 1TB SSD Nvidia P2000 Оригінал!
Екран: IPS, 3840 x 2160 Ultra HD 4K
Процессор: Intel® Core™ i9-8950HK Processor 12M Cache, up to 4.80 GHz
RAM: 32GB
Накопичував: 1 TB SSD
Відео: Nvidia Quadro P2000 + Intel® UHD Graphics 630
Оригінал - привезений з США. Топова версія.
Візуально ноутбук у хорошому стані.
Працює все відмінно - на 100%.
Операційна система - ліцензійний Windows 11 Pro.
У комплекті: ноутбук, оригінальний зарядний пристрій 120Вт.
Більше фото за запитом.
Всі подробиці за телефоном 097-579-59-66 (Viber / Telegram).
Всі лоти можна подивитись в нашому офісі у центрі м. Рівне.
Вул. Словацького 4/6, бізнес-центр "Словацький", офіс 437.
Працюємо з понеділка по суботу з 10:00 до 18:00
Наш сайт: usmobile.com.ua.
Наш instagram: us_mobile_ua
Відправка товару в день оформлення замовлення*
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Так |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i9 |
| Частота процесора | 2900 МГц |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel® Core™ i9-8950H |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Мультитач екран | Ні |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований і дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA Quadro |
| Два відеоадаптера | Так |
| Об`єм відеопам'яті | 4 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 1024 GB |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 1024 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.0 | 1 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Пристрої позиціонування | Touchpad |
| Користувальницькі характеристики | |
| Два відеоадаптери | Так |
- Ціна: 21 999 ₴












