Ноутбук Apple Macbook Air 13.6' 2025 Sky Blue A3240 M4 / 16GB / 256GB SSD Оригінал!
Оригінал - привезений з США.
Практично новий макбук - тільки 12 циклів зарядки. Справність акумулятора - 100%.
Є одна міліметрова подряпинка.
Працює все відмінно - на 100%.
Операційна система - macOS Tahoe 26.2
Повний рідний комплект: макбук, зарядний пристрій 30W, кабель MagSafe 3, інструкції, коробка.
Більше фото за запитом.
Можемо зробити гравіювання клавіатури.
Всі подробиці за телефоном 097-579-59-66 (Viber / Telegram).
Всі лоти можна подивитись в нашому офісі у центрі м. Рівне.
Вул. Словацького 4/6, бізнес-центр "Словацький", офіс 437.
Працюємо з понеділка по суботу з 10:00 до 18:00
Наш сайт: usmobile.com.ua.
Наш instagram: us_mobile_ua
Відправка товару в день оформлення замовлення*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Так |
| Встановлена ОС | macOS |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Apple M4 |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Apple M4 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 13.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1664 |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Виробник графічного чіпсета | Apple |
| Графічний чіпсет | 10 core GPU |
| Два відеоадаптера | Так |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Кількість інтерфейсів USB 4 | 2 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Пристрої позиціонування | Touchpad |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.24 кг |
| Довжина | 30.41 мм |
| Ширина | 21.5 мм |
| Товщина | 1.13 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Два відеоадаптери | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 999 ₴












