Смартфон Motorola Droid Turbo 2 White 32Gb Оригінал!
Оригінал - привезений з США.
Працює зі всіма операторами в Україні. Підтримує 3G та 4G (LTE).
Візуально телефон в хорошому стані. Фото в описі лоту зроблені конкретно з даного телефону.
Працює чудово - на 100%.
Версія ОС та імей на фото.
Повністю русифікований.
В комплекті: телефон, кабель usb, зарядний пристрій.
Всі подробиці за телефоном 097-579-59-66 (Viber / Telegram).
Всі лоти можна подивитись в нашому офісі у центрі м. Рівне.
Вул. Словацького 4/6, бізнес-центр "Словацький", офіс 437.
Працюємо з понеділка по суботу з 10:00 до 18:00
Наш сайт: usmobile.com.ua.
Наш instagram: us_mobile_ua
Відправка товару в день оформлення замовлення*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Стан | Вживані |
| Колір | Чорний |
| Кількість мегапікселів камери | 21 Мп |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 5.4 дюйм |
| Сенсорний екран | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 149.9 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Вага | 170.1 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Супутникова навігація | GPS, A-GPS |
| Максимальна роздільна здатність відео | 1080p |
| Доступ в інтернет | 3G |
| Процесор | Qualcomm MSM8994 Snapdragon 810 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30fps |
| Функції камери | Спалах передньої камери |
| Автоматичний поворот екрану | True |
| Система A-GPS | True |
| Можливість підзарядки від USB | True |
| Тип пристрою | Смартфон |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 1 |
| Реплика | False |
| QWERTY-клавіатура | False |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Вологозахищений корпус | False |
| Кольоровий екран | True |
| Тип екрану | AMOLED |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1440 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 540 |
| Кількість кольорів екрану | 16 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | True |
| Стійкий до подряпин екран | True |
| Гучний зв'язок | True |
| Світлова індикація подій | True |
| Автодоз | True |
| Режим польоту | True |
| кодування/затримання виклику | True |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2000 |
| Відеопроцесор | Adreno 430 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 3072 |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Модем | True |
| Синхронізація з ПК | True |
| Використання як USB-накопичувача | True |
| Ємність акумулятора | 3760 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротового заряджання | False |
| Фотокамера | True |
| Спалах | Світлодіодна |
| Записування відео | True |
| Камера на лицьовій панелі | True |
| Кількість мегапікселів камери на лицьовій панелі | 5 |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Диктофон | True |
| Ігри | True |
| Java-застосунки | True |
| Обмін між SIM-карткою і внутрішньою пам'яттю | True |
| Пошук за телефонною книгою | True |
| Товщина | 9.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴












