Смартфон Google Pixel 8a 128GB Obsidian Neverlock Оригінал!
Оригінал - привезений з США.
Працює зі всіма операторами в Україні. Підтримує 3G та 4G (LTE). Неверлок - можна скидати до заводських налаштувань, оновлювати і т. д.
Телефон - новий, запакований з пломбами.
Працює чудово - на 100%.
Версія ОС та імей на фото.
Є офіційна українська, російська та ін. мови.
Повний рідний комплект: телефон, кабель Type C, перехідник USB, скрепка, інструкції, коробка.
Всі подробиці за телефоном 097-579-59-66 (Viber / Telegram).
Всі лоти можна подивитись в нашому офісі у центрі м. Рівне.
Вул. Словацького 4/6, бізнес-центр "Словацький", офіс 437.
Працюємо з понеділка по суботу з 10:00 до 18:00
Наш сайт: usmobile.com.ua.
Наш instagram: us_mobile_ua
Відправка товару в день оформлення замовлення*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 1 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | OLED |
| Діагональ екрану | 6.2 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2400*1080 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 428 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Google Tensor G3 |
| Кількість ядер | 9 |
| Частота процесора | 3000 МГц |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Супутникова навігація | GPS |
| Доступ в інтернет | EDGE, HSDPA, HSPA+, HSPA, 5G, LTE |
| Модем | Так |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4575 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 10.5 Мп |
| Стереодинаміки | Так |
| Диктофон | Так |
| Ігри | Так |
| Java-додатки | Так |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150.5 мм |
| Ширина | 70.8 мм |
| Товщина | 8.9 мм |
| Вага | 187 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автодоз | Так |
| кодування/затримання виклику | Так |
| Функція бездротового заряджання | Так |
| Записування відео | Так |
| Java-застосунки | Так |
| Обмін між SIM-карткою і внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук за телефонною книгою | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 499 ₴






