Ноутбук Apple Macbook Pro 13 2019 A1989 Touchbar i7 2.8 GHz 16GB RAM 512Gb SSD Оригінал!
4 порти Thunderbolt 3.
Оригінал - привезений з США.
Макбук у хорошому стані.
Справність акумулятора - 88%.
Працює все відмінно - на 100%.
Операційна система - macOS Sequoia 15.2.
В комплекті: макбук, оригінальний зарядний пристрій 61W.
Більше фото за запитом.
Можемо зробити гравіювання клавіатури.
Всі подробиці за телефоном 097-579-59-66 (Viber / Telegram).
Всі лоти можна подивитись в нашому офісі у центрі м. Рівне.
Вул. Словацького 4/6, бізнес-центр "Словацький", офіс 437.
Працюємо з понеділка по суботу з 10:00 до 18:00
Наш сайт: usmobile.com.ua.
Наш instagram: us_mobile_ua
Відправка товару в день оформлення замовлення*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Так |
| Встановлена ОС | MacOS X |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Частота процесора | 2.8 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 13.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Графічний чіпсет | Intel Iris Plus Graphics |
| Два відеоадаптера | Ні |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 4 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Пристрої позиціонування | Touchpad |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.37 кг |
| Довжина | 30.41 мм |
| Ширина | 21.24 мм |
| Товщина | 1.49 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Два відеоадаптери | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 999 ₴












