Ноутбук Apple Macbook Pro 15 2019 A1990 Touchbar i9 2.4 GHz 32GB RAM 2TB SSD Radeon Pro Vega 20 Оригінал!
- Немає в наявності
- Код: 7742
28 999 ₴
Ноутбук Apple Macbook Pro 15 2019 A1990 Touchbar i9 2.4 GHz 32GB RAM 2TB SSD Radeon Pro Vega 20 Оригінал!
Максимально топова версія:
2.4GHz 8-core Intel Core i9, Turbo Boost up to 5.0GHz, with 16MB shared L3 cache
Radeon Pro Vega 20 with 4GB of HBM2 memory
32GB of memory
2 TB SSD
Оригінал - привезений з США.
Макбук у хорошому стані. Кількість циклів зарядки - 58 (89% акумулятор).
Працює все відмінно - на 100%.
Операційна система - macOS Sequoia 15.3
В комплекті: макбук, оригінальний зарядний пристрій 87W.
Більше фото за запитом.
Можемо зробити гравіювання клавіатури.
Всі подробиці за телефоном 097-579-59-66 (Viber / Telegram).
Всі лоти можна подивитись в нашому офісі у центрі м. Рівне.
Вул. Словацького 4/6, бізнес-центр "Словацький", офіс 437.
Працюємо з понеділка по суботу з 10:00 до 18:00
Наш сайт: usmobile.com.ua.
Наш instagram: us_mobile_ua
Наш телефограм: t.me/usmobile_ua
Відправка товару в день оформлення замовлення*
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Так |
| Встановлена ОС | MacOS X |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i9 |
| Частота процесора | 2.4 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i9 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.4 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2880×1800 |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований і дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Два відеоадаптера | Так |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 2048 GB |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 2048 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 4 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Пристрої позиціонування | Touchpad |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.83 кг |
| Довжина | 34.93 мм |
| Ширина | 24.07 мм |
| Товщина | 1.55 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Два відеоадаптери | Так |
- Ціна: 28 999 ₴












