Планшет Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4" SM-P610 64GB / 4GB Оригінал!
Оригінал - привезений з США.
Візуально планшет у хорошому стані.
Фото в описі лоту зроблені конкретно з даного планшету.
Працює чудово - на 100%.
Версія ОС та серійний номер на фото.
Є офійна українська, російська та ін. мови.
В комлекті: планшет, кабель usb, зарядний пристрій, новий оригінальний чохол book cover, коробка.
Всі подробиці за телефоном 097-579-59-66 (Viber / Telegram).
Всі лоти можна подивитись в нашому офісі у центрі м. Рівне.
Вул. Словацького 4/6, бізнес-центр "Словацький", офіс 437.
Працюємо з понеділка по суботу з 10:00 до 18:00
Наш сайт: usmobile.com.ua.
Наш instagram: us_mobile_ua
Відправка товару в день оформлення замовлення*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Процесор планшета | Samsung |
| Частота процесора | 2300 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Діагональ екрану | 10.4 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2000x1200 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Операційна система | Android |
| Стан | Вживані |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Екран | |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 224 |
| Тип екрану | TFT |
| Графічний чіпсет планшета | Mali-G72 MP3 |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Робота в режимі телефону | Ні |
| Супутникова навігація | GPS |
| Система A-GPS | Так |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 5.0 |
| Вбудований динамік | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 7040 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 154.3 мм |
| Ширина | 244.5 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Вага | 467 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 499 ₴












