Apple iPad 10.9 2022 (10-Gen) 64Gb Blue A2696 Wi-Fi Оригінал!
Оригінал - привезений з США.
Візуально планшет у хорошому стані. Тільки 83 цикли зарядки (100% акумулятор).
Фото в описі лоту зроблені конкретно з даного планшету.
Працює чудово - на 100%.
Версія ОС та імей на фото.
В комплекті: планшет, кабель USB Type C, зарядний пристрій 20W.
Всі подробиці за телефоном 097-579-59-66 (Viber / Telegram).
Всі лоти можна подивитись в нашому офісі у центрі м. Рівне.
Вул. Словацького 4/6, бізнес-центр "Словацький", офіс 437.
Працюємо з понеділка по суботу з 10:00 до 18:00
Наш сайт: usmobile.com.ua.
Наш instagram: us_mobile_ua
Відправка товару в день оформлення замовлення*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Процесор планшета | Apple |
| Частота процесора | 3000 МГц |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4092 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Діагональ екрану | 10.9 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2360x1640 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Операційна система | iOS |
| Колір | Синій |
| Модель процесора | Apple A14 Bionic (5nm) |
| Стан | Вживані |
| Екран | |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 264 |
| Тип екрану | Liquid Retina XDR |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота в режимі телефону | Ні |
| Супутникова навігація | GPS |
| Система A-GPS | Так |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 12.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 12.0 |
| Вбудований динамік | Так |
| Звук | Стерео |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 248.6 мм |
| Ширина | 179.5 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Вага | 477 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 999 ₴












