Apple iPad Pro 11 512Gb Space Gray A2013 Wi-Fi + 4G Оригінал!
Оригінал - привезений з США.
Працює зі всіма операторами в Україні. Підтримує 3G та 4G (LTE).
Візуально планшет у чудовому стані. Тільки 117 циклів зарядки (94% акумулятор).
Фото в описі лоту зроблені конкретно з даного планшету.
Працює чудово - на 100%.
Версія ОС та імей на фото.
В комплекті: планшет, кабель Type C, зарядний пристрій 20W.
Всі подробиці за телефоном 097-579-59-66 (Viber / Telegram).
Всі лоти можна подивитись в нашому офісі у центрі м. Рівне.
Вул. Словацького 4/6, бізнес-центр "Словацький", офіс 437.
Працюємо з понеділка по суботу з 10:00 до 18:00
Наш сайт: usmobile.com.ua.
Наш instagram: us_mobile_ua
Відправка товару в день оформлення замовлення*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Частота процесора | 2500 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4192 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 GB |
| Діагональ екрану | 11 дюйм |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 1 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Операційна система | iOS |
| Колір | Сріблястий |
| Модель процесора | Apple A12Z Bionic |
| Стан | Вживані |
| Екран | |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 265 |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота в режимі телефону | Ні |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Система A-GPS | Так |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 7.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 12.0 |
| Вбудований динамік | Так |
| Звук | Стерео |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 247.6 мм |
| Ширина | 178.5 мм |
| Товщина | 5.9 мм |
| Вага | 471 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний розмір карти пам'яті | Немає |
| Тип екрану | IPS LCD capacitive touchscreen |
| Процесор планшета | Apple A12X Bionic (7 nm) |
| Графічний чіпсет планшета | PowerVR Series 7 (12-core graphics) |
| Підтримка операційної системи | ios 13 |
| Роздільна здатність екрану | 1668 x 2388 |
| Тип роз'єму | TUPE-C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 999 ₴












