Apple iPad 10.2 2021 (9-Gen) 64Gb Space Gray A2603 Wi-Fi + LTE Оригінал!
Оригінал - привезений з США.
Працює зі всіма операторами в Україні. Підтримує 3G та 4G (LTE).
Візуально планшет у хорошому стані.
Справність акумулятора - 91%.
Фото в описі лоту зроблені конкретно з даного планшету.
Працює чудово - на 100%.
Версія ОС та імей на фото.
В комплекті: планшет, кабель Lightning Type C, зарядний пристрій 20W.
Всі подробиці за телефоном 097-579-59-66 (Viber / Telegram).
Всі лоти можна подивитись в нашому офісі у центрі м. Рівне.
Вул. Словацького 4/6, бізнес-центр "Словацький", офіс 437.
Працюємо з понеділка по суботу з 10:00 до 18:00
Наш сайт: usmobile.com.ua.
Наш instagram: us_mobile_ua
Відправка товару в день оформлення замовлення*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Процесор планшета | Apple |
| Частота процесора | 2265 МГц |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 3068 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Діагональ екрану | 10.2 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2160x1620 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 1 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Операційна система | iOS |
| Колір | Різні кольори |
| Модель процесора | Apple A13 Bionic (7 nm+) |
| Стан | Вживані |
| Екран | |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 265 |
| Тип екрану | Retina |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота в режимі телефону | Ні |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), GPRS, GSM |
| Супутникова навігація | GPS |
| Система A-GPS | Так |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 12.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 8.0 |
| Вбудований динамік | Так |
| Звук | Стерео |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Тип роз'єму | Lightning |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 8557 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 250.6 мм |
| Ширина | 174.1 мм |
| Товщина | 7.5 мм |
| Вага | 487 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 199 ₴












