Планшет Samsung Galaxy Tab S7 FE 12.4" SM-T733 128GB / 6GB Оригінал!
Оригінал - привезений з США.
Візуально планшет у хорошому стані.
Фото в описі лоту зроблені конкретно з даного планшету.
Працює чудово - на 100%.
Версія ОС та серійний номер на фото.
Є офійна українська, російська та ін. мови.
В комплекті: планшет, кабель Type C, зарядний пристрій.
Також маємо в наявності оригінальні - S-Pen та чохол-клавіатура EF-DT730.
Оригінальний S-Pen - 999 грн.
Оригінальний чохол-клавіатура EF-DT730 - 1999 грн.
Всі подробиці за телефоном 097-579-59-66 (Viber / Telegram).
Всі лоти можна подивитись в нашому офісі у центрі м. Рівне.
Вул. Словацького 4/6, бізнес-центр "Словацький", офіс 437.
Працюємо з понеділка по суботу з 10:00 до 18:00
Наш сайт: usmobile.com.ua.
Наш instagram: us_mobile_ua
Відправка товару в день оформлення замовлення*
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Процесор планшета | Qualcomm Snapdragon |
| Частота процесора | 2400 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6144 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Діагональ екрану | 12.4 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Операційна система | Android |
| Модель процесора | Snapdragon 778G |
| Стан | Вживані |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Екран | |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 243 |
| Тип екрану | TFT |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Робота в режимі телефону | Ні |
| Супутникова навігація | GPS |
| Система A-GPS | Так |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 8.0 |
| Вбудований динамік | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 10090 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 284.8 мм |
| Товщина | 6.3 мм |
| Вага | 608 г |
- Ціна: 8 999 ₴












