Ноутбук Apple Macbook Pro 16 2019 A2141 Touchbar i9 2.4 GHz 32GB RAM 1TB SSD Radeon Pro 5500M 8GB Оригінал!
- Немає в наявності
- Код: 8238
29 999 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ноутбук Apple Macbook Pro 16 2019 A2141 Touchbar i9 2.4 GHz 32GB RAM 1TB SSD Radeon Pro 5500M 8GB Оригінал!
Оригінал - привезений з США.
Макбук у хорошому стані.
Справність акумулятора - 92%.
Працює все відмінно - на 100%.
Операційна система - macOS Sonoma 14.6.1
В комплекті: макбук, оригінальний зарядний пристрій 87W.
Більше фото за запитом.
Можемо зробити гравіювання клавіатури.
Всі подробиці за телефоном 097-579-59-66 (Viber / Telegram).
Всі лоти можна подивитись в нашому офісі у центрі м. Рівне.
Вул. Словацького 4/6, бізнес-центр "Словацький", офіс 437.
Працюємо з понеділка по суботу з 10:00 до 18:00
Наш сайт: usmobile.com.ua.
Наш instagram: us_mobile_ua
Відправка товару в день оформлення замовлення*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Тип | Ноутбук |
| Ультрабук | Так |
| Встановлена ОС | MacOS X |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i9 |
| Частота процесора | 2.4 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i9 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 MB |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 3072x1920 |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований і дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Два відеоадаптера | Так |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 1024 GB |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм SSD | 1024 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 4 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Пристрої позиціонування | Touchpad |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Довжина | 35.79 мм |
| Ширина | 24.59 мм |
| Товщина | 1.62 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Два відеоадаптери | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 999 ₴












