Apple Iphone 14 128Gb Midnight / Blue / Starlight / Red Neverlock Оригінал!
- В наявності
- Код: 8432 - 8439
15 999 ₴
Apple Iphone 14 128Gb Midnight / Blue / Starlight/ Red Neverlock Оригінал!
Всі смартфони оригінальні - привезені з США.
Офіційні неверлоки. Працюють зі всіма операторами в Україні. Підтримують 3G та 4G (LTE).
Всі телефони в оригіналі з рідними акумуляторами. У деяких тільки по декілька циклів зарядки.
iCloud чистий. Ніяких інших блокувань та аккаунтів.
В комплекті до кожного: телефон, кабель Lightning, зарядний пристрій.
Всі телефони у чудовому стані.
Для детальних фото по кожному товару пишіть або телефонуйте.
Варіанти в наявності:
Iphone 14 128Gb Blue (80% акумулятор) (Код товару - 8410) - 15999 грн.
Iphone 14 128Gb Starlight (82% акумулятор) (Код товару - 8400) - 15999 грн.
Iphone 14 128Gb Red (85% акумулятор) (Код товару - 8626) - 15999 грн.
Iphone 14 128Gb Midnight (87% акумулятор) (Код товару - 8241) - 16499 грн.
Iphone 14 128Gb Midnight (89% акумулятор) (Код товару - 7637) - 16499 грн.
Iphone 14 128Gb Midnight (90% акумулятор) (Код товару - 8436) - 16999 грн.
Iphone 14 128Gb Blue (94% акумулятор) (Код товару - 8432) - 17499 грн.
Iphone 14 128Gb Midnight (97% акумулятор) (Код товару - 8434) - 17999 грн.
Iphone 14 128Gb Midnight (99% акумулятор) (Код товару - 8435) - 18199 грн.
Всі подробиці за телефоном 097-579-59-66 (Viber / Telegram).
Всі лоти можна подивитись в нашому офісі у центрі м. Рівне.
Вул. Словацького 4/6, бізнес-центр "Словацький", офіс 437.
Працюємо з понеділка по суботу з 10:00 до 18:00
Наш сайт: usmobile.com.ua.
Наш instagram: us_mobile_ua
Відправка товару в день оформлення замовлення*
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Вживані |
| Репліка | Ні |
| QWERTY-клавіатура | Ні |
| ОС | Apple iOS |
| Тип SIM-карти | E-Sim |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Синій |
| Модель телефону | Apple iPhone 14 |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | OLED |
| Діагональ екрану | 6.1 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2532x1170 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 460 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Apple A15 Bionic |
| Кількість ядер | 6 |
| Частота процесора | 3230 МГц |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6144 MB |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Супутникова навігація | GPS |
| Доступ в інтернет | GPRS, EDGE, HSDPA, HSPA+, HSPA, 5G, LTE |
| Модем | Так |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 3279 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 12 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 12 Мп |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Диктофон | Так |
| Ігри | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 146.7 мм |
| Ширина | 71.5 мм |
| Товщина | 7.8 мм |
| Вага | 172 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Реплика | Ні |
| кодування/затримання виклику | Так |
| Функція бездротового заряджання | Так |
| Записування відео | Так |
| Обмін між SIM-карткою і внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук за телефонною книгою | Так |
- Ціна: 15 999 ₴










