Samsung Galaxy Tab S10 FE 10,9" SM-X520 128Gb / 8Gb Gray + Чохол-клавіатура!
- В наявності
- Код: 8500, 8501
17 999 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Планшет Samsung Galaxy Tab S10 FE 10,9" SM-X520 128Gb / 8Gb Gray Оригінал!
Оригінал - привезений з США.
Планшет - новий, вітринний, але в комплекті немає S-Pen.
Фото в описі лоту зроблені конкретно з даного планшету.
Працює чудово - на 100%.
Версія ОС та серійний номер на фото.
Є офіційна українська, російська та ін. мови.
В комплекті: планшет, кабель Type C, коробка + Оригінальний Чохол-клавіатура Samsung EF-DX720.
Всі подробиці за телефоном 097-579-59-66 (Viber / Telegram).
Всі лоти можна подивитись в нашому офісі у центрі м. Рівне.
Вул. Словацького 4/6, бізнес-центр "Словацький", офіс 437.
Працюємо з понеділка по суботу з 10:00 до 18:00
Наш сайт: usmobile.com.ua.
Наш instagram: us_mobile_ua
Відправка товару в день оформлення замовлення*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Процесор планшета | Exynos |
| Частота процесора | 2900 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Діагональ екрану | 10.9 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2304×1440 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Операційна система | Android |
| Колір | Сірий |
| Модель процесора | Exynos 1580 (4 nm) |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Samsung Galaxy Tab S10 |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Екран | |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 249 |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Робота в режимі телефону | Ні |
| Супутникова навігація | GPS |
| Система A-GPS | Так |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 12.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 13.0 |
| Функції камери | Автофокус |
| Вбудований динамік | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 8000 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 254.3 мм |
| Ширина | 165.8 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Вага | 497 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 999 ₴












