Samsung Galaxy Tab S6 10.5 SM-T860 256Gb / 8Gb / Snapdragon 855 Оригінал!
- В наявності
- Код: 8691
9 499 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Samsung Galaxy Tab S6 10.5 SM-T860 256Gb / 8Gb / Snapdragon 855 Оригінал!
Оригінал - привезений з США.
Візуально планшет у чудовому стані.
Фото в описі лоту зроблені конкретно з даного планшету.
Працює чудово - на 100%.
Версія ОС та серійний номер на фото.
Є офійна українська, російська та ін. мови.
В комплекті: планшет, S-Pen, кабель usb, зарядний пристрій.
Всі подробиці за телефоном 097-579-59-66 (Viber / Telegram).
Всі лоти можна подивитись в нашому офісі у центрі м. Рівне.
Вул. Словацького 4/6, бізнес-центр "Словацький", офіс 437.
Працюємо з понеділка по суботу з 10:00 до 18:00
Наш сайт: usmobile.com.ua.
Наш instagram: us_mobile_ua
Відправка товару в день оформлення замовлення*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Частота процесора | 2840 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Діагональ екрану | 10.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Операційна система | Android |
| Модель процесора | Qualcomm SM8150 Snapdragon 855 (7 nm) |
| Стан | Вживані |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Екран | |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 287 |
| Тип екрану | Super AMOLED |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Bluetooth, A2DP, GPRS |
| Робота в режимі телефону | Ні |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), GPRS, GSM |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Система A-GPS | Так |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 13.0 |
| Функції камери | Спалах, Автофокус |
| Вбудований динамік | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 7040 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 244.5 мм |
| Ширина | 159.5 мм |
| Товщина | 5.7 мм |
| Вага | 420 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | На фото |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 1 Тб. |
| Процесор планшета | Qualcomm SM8150 Snapdragon 855 (7 nm) |
| Графічний чіпсет планшета | Adreno 640 |
| Підтримка операційної системи | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 499 ₴












