Планшет Apple iPad Pro 9.7 128Gb Rose Gold A1674 Wi-Fi + 4G Оригінал!
- В наявності
- Код: 8692
6 499 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Планшет Apple iPad Pro 9.7 128Gb Rose Gold A1674 Wi-Fi + 4G Оригінал!
Оригінал - привезений з США.
Працює зі всіма операторами в Україні. Підтримує 3G та 4G (LTE).
Візуально планшет у чудовому стані. Акумулятор - 94%
Фото в описі лоту зроблені конкретно з даного планшету.
Працює чудово - на 100%.
Версія ОС та імей на фото.
В комплекті: планшет, кабель USB Type C, зарядний пристрій 20W.
Всі подробиці за телефоном 097-579-59-66 (Viber / Telegram).
Всі лоти можна подивитись в нашому офісі у центрі м. Рівне.
Вул. Словацького 4/6, бізнес-центр "Словацький", офіс 437.
Працюємо з понеділка по суботу з 10:00 до 18:00
Наш сайт: usmobile.com.ua.
Наш instagram: us_mobile_ua
Відправка товару в день оформлення замовлення*
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Процесор планшета | Apple |
| Частота процесора | 2160 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2048 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Діагональ екрану | 9.7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2048×1536 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 1 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Операційна система | iOS |
| Модель процесора | A9X |
| Стан | Вживані |
| Екран | |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 264 |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота в режимі телефону | Ні |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Система A-GPS | Так |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 12.0 |
| Вбудований динамік | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 7306 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 169.5 мм |
| Товщина | 6.1 мм |
| Вага | 437 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна роздільна здатність відео | 2160p |
| Відеопроцесор | PowerVR Series 7 (12-core graphics) |
| Процесор | Apple A9X |
| Максимальна частота кадрів відео | 60fps |
| Максимальний розмір карти пам'яті | Немає |
| Тип екрану | LED-backlit IPS LCD |
| Спалах | Немає |
| Кількість ядер | 2 |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, 3G |
| Кількість мегапікселів камери | 12 |
| Графічний чіпсет планшета | PowerVR Series 7 (12-core graphics) |
| Підтримка операційної системи | 11.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 499 ₴












